Wereldbouw › Forums › Ban aanvechten › Geband door RutgerKok
- Dit onderwerp bevat 8 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 11 jaren, 1 maand geleden door
Houthaekker.
-
AuteurBerichten
-
25 september 2014 om 18:11 #2210
Houthaekker
LidBeste Rutger,
Deze middag? ben ik gebanned voor het stelen van diamonds. Ik dacht dat je gewoon uit ongeprotecte chesten kon stelen. Nou ja, iig speel ik aardig wat op deze server en ben ook net met een project bezig. Wist ook niet dat deze kisten van Roel (EliteKCTTeam) waren. Als ik dit wist had ik het zoiezo niet gedaan, hij zit namelijk in onze groep, en helpt veel mee. Het spijt me, maar ik wilde graag voorstellen dat ik ipv 110? diamonds 150 diamonds en 64 iron teruggeef. Ik hoop dat ik zo snel mogelijk weer op de server mag. Ik heb de regels nog een keer goed gelezen en begrijp ze. Sorry
Mvg. Rogier A.K.A Houtje
25 september 2014 om 22:13 #2211Roelvg
LidRogier,
Ik en mijn vriend zagen je die avond al in ons huis chesten bekijken, we vroegen of je wilde stoppen maar je ging door je wist dus sowieso dat ze van mij waren.
Ook al ken je mij, je hoort van niemand te stelen, je mag ook niet spullen uit andermans chesten halen zelfs als ze niet beveiligd zijn.Mvg Roel.
26 september 2014 om 16:28 #2212Houthaekker
LidSnap ik, maar ik dacht dat ze van komodo waren en ja, ik dacht je mag gwn stelen uit de chests ungeprotect. Maar kun je eventueel een goed woordje doen, ik zal je echt een hoop dia’s en iron en zo geven. Ik vind de ban toch wel heel erg lang. En ja we zijn dus ook nog bezig met die stal enzo. Sorry… Had ik niet moeten doeg iig.
26 september 2014 om 16:30 #2213Houthaekker
LidHet was in ieder geval wel een terechte ban, maar het spijt me enorm. Sorry
26 september 2014 om 17:41 #2214Roelvg
LidHouthaekker,
Ik laat me niet omkopen, Je had gewoon meer na moeten denken.
Ik weet dat het ook niet de eerste keer is dat je steelt dus ik ben klaar met jou.Mvg Roel.
26 september 2014 om 17:54 #2215Houthaekker
LidDat was geen poging tot omkopen. Nou ja de staff zal wel het zelfde als jou denken, dus dat word wachten tot 3 januarie
26 september 2014 om 18:07 #2216Roelvg
Lid“Maar kan je eventueel een goed woordje voor mij doen, ik zal je echt een hoop dia’s en iron geven” vat ik op als een beloning om jou te proberen unbannen.
26 september 2014 om 18:57 #2217tibo7811
LidJe bent inmiddels permanent gebanned. Dit zou je al lang moeten zijn geweest, eerder heb je ook al gegrieft. Je was toen 1 dag gebanned maar dat komt omdat Helpers maar voor 1 dag kunnen bannen. Omkopen wordt ook niet gewaardeerd, en daar krijg je ook geen unbans voor. Er zijn ook servers waar je 20 euro moet betalen voor een unban, maar dan kan je gewoon weer hetzelfde gaan doen. Ook heb je al vaker daanderijk voor schut gezet.
-tibo781126 september 2014 om 19:00 #2218Houthaekker
LidDas pech
Mn paardjes, goud, dia en zo weg xD
Nou ja veel succes vrinden
-
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.